SKANERY

Skaner Fujitsu M4097D 50 stron na minutę,skaner dwustronny z podajnikiem dokumentów ADF i podajnikiem typu flatbed M4097D

Skaner M4097D firmy Fujitsu zapewnia niezrównaną funkcjonalność oraz posiada mnóstwo zalet w zakresie skanowania o średniej wydajności.

Skaner M4097D jest najbardziej zaawansowanym i przystosowanym do szerokiego zastosowania modelem, jaki wyprodukowała firma Fujitsu. Jedną z zalet tego modelu jest imponująca szybkość skanowania tj.7.500 dokumentów dziennie przy szybkości 50 stron na minutę, a przy skanowaniu dwustronnym do 90 obrazów na minutę. Posiada on również płaski stolik dla skanowania oprawionych lub delikatnych dokumentów. Oferując najprawdopodobniej najlepszy w swojej klasie podajnik “mieszanych dokumentów ” skaner M4097D idealnie nadaje się do ogólnych zastosowań w dziedzinie zarządzania dokumentami czy archiwizowania, w których trzeba skanować różne rodzaje dokumentów o różnych wymiarach, do formatu A3 włącznie.Model M4097D posiada nowy układ kontroli podwójnego podawania, który sprawdza długość i grubość skanowanych dokumentów oraz zatrzymuje skaner w przypadku stwierdzenia podwójnego pobrania. Skaner M4097D wyróżnia się także stosunkowo niską ceną w stosunku do osiągnięć, przy zastosowaniach związanych z ,,przetwarzaniem formularzy ”,w których najważniejsze jest wprowadzanie informacji z zaznaczonych rubryk, z zaprojektowanych formularzy.Skaner M4097D jest dostępny z opcjonalną kartą IPC4D,zaprojektowaną dla skanowania dokumentów o szczególnie złej jakości. IPC -4 umożliwia udoskonalenie jakości obrazów uzyskiwanych w przypadku skanowania dowolnych typów dokumentów, co znacznie zmniejsza koszty wstępnego sortowania dokumentów przeznaczonych do skanowania.Dostosowane do wymogów klienta ustawienia karty IPC -4 mogą również zapewnić uzyskanie najwyższego, możliwego stopnia rozpoznawania (przy optycznym rozpoznawaniu znaków (OCR). W modelu M4097D przewiduje się wprowadzenie funkcji odcisku, która umożliwia drukowanie znaków alfanumerycznych na odwrocie skanowanych dokumentów.
Menu Title